Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Hotel JURKOVIČŮV DŮM

 • Kód produktu: CZ-0005J
Termín
( )
Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Česko, Východní Morava, Luhačovice Hotel na mapě
Typ zájezdu Lázně a wellness, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  hotel, unikátní architektonický skvost D. Jurkoviče, se nachází na nejhezčím místě v Luhačovicích v těsné blízkosti lázeňské kolonády.

 • Vybavení a služby

  stylová restaurace, lobby bar, letní terasa, směnárna, přístup na internet, kadeřnictví, rekondiční centrum s vyhřívaným bazénem, whirlpoolem a procedurami (klasické a podvodní masáže, inhalace, elektroléčba, uhličité koupele, sauna). Jedinečným zážitkem je přírodní uhličitá koupel v původní „zlaté vaně” ve stylově zařízené lázeňské kabině.

 • Ubytování

  stylově renovované 1 a 2lůžkové pokoje vybavené dobovým nábytkem, s vanou nebo sprchou, WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, telefonem, minibarem, fénem a županem. Pokoje Komfort jsou umístěny v zadním traktu (výhled do atria), pokoje Superior jsou umístěny v čelní části.

 • Sport a zábava

  bazén a whirpool, sauna, tenis, turistika.

 • Stravování

  polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

 • Doplňující informace

  pobyt se psy a jinými zvířaty není možný. Lázeňský poplatek - cca 50 Kč/os. od 18 let/den dle místní vyhlášky - platí se při nástupu na recepci hotelu (mimo ZTP/P). Parkování v blízkosti hotelu (cca 150 m) za poplatek cca 100 Kč/ den, v lázeňských garážích (cca 550 m) 120 Kč/ den. Parkovací místo je nutno rezervovat předem.

 • Poznámka

  na vybrané procedury, které nejsou v hotelu poskytovány, se dochází na Lázeňskou polikliniku, do Centrálních lázní a Inhalatoria (150 - 500 m).

 • Cena zahrnuje

  ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí, TÝDEN PRO ZDRAVÍ: 1x konzultace s lékařem a předpis procedur, 12x lázeňská procedura (6x velká, 6x malá), 2x oxygenoterapie, denně pitná kúra, POBYT PRO SENIORY: 1x předpis doporučených procedur lékařem, léčebný program (1x přírodní uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 2x masáž klasická částečná, 2x parafínový obklad zad), 3x oxygenoterapie, denně pitná kúra, RELAXAČNÍ POBYT: 1x přírodní uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 1x automatická podvodní masáž, 1x částečná klasická masáž, 1x masáž éterickým olejem, 1x rašelinový obklad zad, 1x přístrojová masáž, denně pitná kúra, LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ: 5x procedura dle vlastního výběru (3x velká, 2x malá). VŽDY: volný vstup do bazénu a whirlpoolu.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Interaktivní mapa oblasti

Východní Morava

Luhačovice

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje