Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Flexibilní dovolená s TRAVEL FAMILY

Poskytování služby Flexibilní dovolená PLUS bylo ukončeno 30. 4. 2021.

Životní situace často vyžadují změnu našich původních plánů. Cestujte s TRAVEL FAMILY flexibilně, bezpečně a bez starostí. Nezapomeňte si na své cesty přibalit a ke konkrétním zájezdům zakoupit:

Cestovní pojištění TRAVEL STANDARD / TRAVEL PLUS / TRAVEL EXCLUSIVE / TRAVEL PREMIUM, nabízené ke všem zájezdům TRAVEL FAMILY, pokrývající také léčebné výlohy spojené s onemocněním COVID-19, včetně storna pobytu/zájezdu v důsledku onemocnění či nařízené karantény.

Do 30. 4. 2021 ZDARMA: Balíček Flexibilní dovolená PLUS, prostřednictvím kterého Vám ve spolupráci s našimi obchodními partnery přinášíme u vybraných ubytovacích zařízení a zájezdů novou možnost:

  • Bezplatného odstoupení od smlouvy v období 45-30 dnů před zahájením čerpání služeb.
    Na hodnotu Vámi uhrazených záloh Vám bude vystaven voucher/poukaz, který lze následně uplatnit na jakýkoliv jiný zájezd TRAVEL FAMILY s realizací do 31. 12. 2022. Neuplatněná záloha Vám bude po uplynutí tohoto data vrácena.
  • Bezplatné změny termínu ubytování či účastníka pobytu v době 14 dnů a více před násutupem na pobyt.
    Tyto zvýhodněné podmínky pro změnu smlouvy lze uplatnit pouze na služby ubytovacího zařízení, nevztahují se na dopravu a další služby, které podléhají odstupnému a poplatkům za změnu dle všeobecných obchodních podmínek CK. Pro nový termín či osobu jsou služby nabízeny za aktuální ceny a podmínky. V případě nevyčerpání části uhrazené zálohy v důsledku Vámi provedených změn, Vám bude na tuto vystaven voucher/poukaz, který lze následně uplatnit na jakýkoliv jiný zájezd TRAVEL FAMILY s realizací do 31. 12. 2022. Neuplatněná záloha Vám bude po uplynutí tohoto data vrácena.
  • Balíček Flexibilní dovolená Plus od 1. 2. 2021 nahrazuje původní balíčky Flexibilní dovolená Standard a Premium platné do 31. 1. 2021. Od 1. 3. 2021 je tento balíček také rozšířen o výše uvedenou možnost „bezplatného odstoupení od smlouvy v období 45-30 dnů před zahájením čerpání služeb“, která se vztahuje pouze na smlouvy uzavřené po tomto datu.
Doporučujeme


pdf  Zavolejte nám 596 664 040