VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Autobusová doprava

Jako česká jednička na Jadranu Vám nabízíme nejširší možnosti dopravy a nástupních míst do Chorvatska a Černé Hory. Naše společnost spolupracuje s osvědčenými autobusovými dopravci. Doprava probíhá bezpečnými, pohodlnými a klimatizovanými autokary, které splňují veškeré předpisy dle norem Evropské unie a k cestám jsou využívány především dálniční úseky a rychlostní silnice v České republice, Rakousku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku.

Ilustrace - autobus

A proč právě na dovolenou autobusem?

 • Nabízíme více než 60 nástupních míst
 • Odjezdy na 7, 10 a 11 nocí
 • Jezdíme bezpečně, pohodlnými a klimatizovanými autobusy s WC
 • Po celou dobu přepravy se o Vás postará technický průvodce (na vybraných trasách)
 • WI-FI připojení v ČR a Chorvatsku
 • Občerstvení k zakoupení na palubě autobusu
 • Promítání filmů a denní tisk

Do kterých pobytových míst vás odvezeme?

 • ISTRIE: Umag, Novigrad, Porec, Vrsar, Rovinj, Rabac (odjezdy od 1. 6. do 7. 9. včetně)
 • KVARNER: Crikvenica, Selce, Novi Vinodolski, ostrov Krk, ostrov Rab* (odjezdy od 1. 6. do 7. 9 včetně)
 • SEVERNÍ DALMÁCIE: Sv. Filip i Jakov, Biograd na Moru, Pirovac, Vodice, Šibenik - Solaris, Primošten, Trogir, Kaštel Stafilić (odjezdy od 25. 5. do 14. 9. včetně)
 • STŘEDNÍ DALMÁCIE: Split, Omiš, Lokva Rogoznica, Nemira, Brela, Baška Voda, Baško Polje, Promajna, Makarska, Tučepi, Podgora, Drvenik, Brist, Gradac (odjezdy od 18. 5. do 14. 9. včetně)
 • JIŽNÍ DALMÁCIE: poloostrov Pelješac – Trpanj, Orebić, ostrov Korčula*, ostrov Mljet* (odjezdy od 1. 6. do 7. 9. včetně)
 • ČERNÁ HORA: (odjezdy 8. 6. a 14. 9.)

* Autobusem na ostrovy:

Tato doprava je organizována vždy do nejbližšího pobytového místa na pevnině, poté probíhá trajektem nebo místními autobusovými transfery do místa vašeho pobytu. Ostrov Rab – autobusem do Crikvenice, poté přestup do místního transferu a odvoz do pobytového místa na ostrov Rab, platí pro termíny odjezdu: 1. 6., 8. 6., 15. 6., 22. 6., 29. 6., 6. 7., 13. 7., 20. 7., 27. 7., 24. 8. a 31. 8. Ostrovy Brač, Hvar, Korčula, Mljet – doprava je kombinací autobusové a lodní dopravy. Transfer je zajištěn místním dopravcem, proto muže dojít k časové prodlevě při cestě. Černá Hora – ve vybraných termínech ubytování (2. 6. – 9. 6. a 15. 9. – 22. 9.) přímo do cílových letovisek.

Důležité informace

Konečná cena autobusové dopravy do Chorvatska a Černé Hory zahrnuje: jízdenku tam i zpět klimatizovaným autobusem s WC, služby technického průvodce (na vybraných trasách). Ceny autobusové dopravy jsou platné pouze pro klienty, kteří si zakoupili současně s dopravou i pobyt z katalogu First Minute 2018 a Jadran 2018. O možnosti zakoupení samostatné jízdenky se informujte na pobočkách. V dopravních prostředcích zajišťovaných CKVT je převoz zavazadel do hmotnosti 17 kg/os. ZDARMA. Zavazadla s vyšší hmotností mohou být z přepravy vyloučena. Autobusy jsou často podrobovány kontrolám hmotnosti a při jejich překročení by mohlo dojít ke zbytečným nepříjemnostem. Přeprava zvířat na našit trasách není povolena.

Mapa nástupních míst v ČRMapa nástupních míst – Autobusová doprava
Motorest Rohlenka

Doporučujeme