VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Volejte zdarma

800567567

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Jako česká jednička na Jadranu Vám nabízíme nejširší možnosti dopravy a nástupních míst do Chorvatska a Černé Hory. Naše společnost spolupracuje s osvědčenými autobusovými dopravci. Doprava probíhá bezpečnými, pohodlnými a klimatizovanými autokary, které splňují veškeré předpisy dle norem Evropské unie a k cestám jsou využívány dálniční úseky v České republice, Rakousku, Slovinsku a Chorvatsku.
A proč právě na dovolenou autobusem?

  • Nabízíme více než 70 nástupních míst
  • Odjezdy na 7, 10 a 11 nocí
  • Jezdíme bezpečně, pohodlnými a klimatizovanými autobusy s WC
  • Po celou dobu přepravy se o Vás postará technický průvodce
  • WI-FI připojení v ČR a Chorvatsku
  • Káva nebo čaj při cestě ZDARMA
  • Promítání filmů a denní tisk
  • Nástupní místo Brno - sleva 200 Kč/os.

Do kterých pobytových míst vás odvezeme?

ISTRIE: Umag, Novigrad, Porec, Vrsar, Rovinj, Rabac (odjezdy od 2. 6.do 8. 9. včetně)
KVARNER: Crikvenica, Selce, ostrov Krk – Njivice, Krk, Baška, Malinska, ostrov RAB* (odjezdy od 2. 6. do 8. 9. včetně)
SEVERNÍ A STŘEDNÍ DALMÁCIE: Biograd na Moru, Sv. Filip i Jakov, Vodice, Split, Šibenik-Solaris, Primošten, Trogir, Omiš, Lokva Rogoznica, Nemira, Brela, Baška Voda, Baško Polje, Promajna, Makarska, Tučepi, Podgora, Drvenik, Brist, Gradac, ostrov Brač* – Bol, ostrov Hvar* – Stari Grad, Jelsa, ostrov Vis* (odjezdy od 19. 5. do 22. 9. včetně)
JIŽNÍ DALMÁCIE a ČERNÁ HORA: poloostrov Pelješac – Trpanj, Orebić, ostrov Korčula, Mlini, Cavtat, Budva, Bečići, Petrovac* (odjezdy od 2. 6. do 8. 9. včetně)

* AUTOBUSEM NA OSTROVY: tato doprava je organizována vždy do nejbližšího pobytového místa na pevnině, poté místními autobusovými transfery do místa vašeho pobytu.
Ostrov Rab – autobusem do Crikvenice, poté přestup do místního transferu a odvoz do pobytového místa na ostrov Rab, platí pro termíny odjezdu: 2. 6., 9. 6., 16. 6., 23. 6., 30.6., 7. 7., 14.7., 21.7., 28.7., 25.8. a 1.9.
Ostrov Brač, Hvar, Vis, Korčula, Mljet je kombinací autobusové a lodní dopravy. Transfer je zajištěn místním dopravcem, proto muže dojít k časové prodlevě při cestě.
Černá Hora – přímým autobusem do Gradacu, poté přestup do místního transferu a odvoz do místa vašeho pobytu (v mnohých případech se jedná o minibusy či osobní auta, pro zefektivnění dopravy do místa vaší dovolené může nastat ještě jeden přestup v Černé Hoře).

Důležité informace

Konečná cena autobusové dopravy do Chorvatska a Černé Hory zahrnuje: jízdenku tam i zpět klimatizovaným autobusem, průvodce po dobu přepravy, kávu nebo čaj při cestě tam i zpět. Ceny autobusové dopravy jsou platné pouze pro klienty, kteří si zakoupili současně s dopravou i pobyt z katalogu FIRST MINUTE 2017 a Jadran 2017. O možnosti zakoupení samostatné jízdenky se informujte na pobočkách. V dopravních prostředcích zajišťovaných CKVT je převoz zavazadel do hmotnosti 17 kg/os. ZDARMA. Zavazadla s vyšší hmotností mohou být z přepravy vyloučena. Autobusy jsou často podrobovány kontrolám hmotnosti a při jejich překročení by mohlo dojít ke zbytečným nepříjemnostem. Přeprava zvířat na našit trasách není povolena.

Mapa nástupních míst v ČR

Doporučujeme