Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Dovolená jako dárek – Dárkové poukazy

V každé z našich poboček vám rádi vystavíme Dárkový šek/poukaz (dále jen dárkový poukaz) v korunové hodnotě, kterou si sami určíte. Dárkový poukaz vystavíme na konkrétní jméno, včetně textu, který si pro obdarovaného sami navrhnete. Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky.

Přečtěte si obchodní podmínky vydání Dárkových poukazů Travel Family:

  • Cestovní kancelář vydává Dárkový poukaz jako ceninu. Dárkový poukaz vám vystavíme po písemné objednávce a až po úhradě jeho hodnoty ze strany objednávajícího. Dárkový poukaz zasíláme doporučeně poštou na vaši adresu nebo si ho můžete osobně vyzvednout na jakékoli pobočce CK Travel Family.
  • Dárkový poukaz vám vystavíme buď na konkrétní pobyt/zájezd, nebo na částku uvedenou v objednávce.
  • Na pobyt/zájezd uvedený v Dárkovém poukazu musí objednávající před vydáním Dárkového poukazu sepsat řádnou Smlouvu o zájezdu/službě.
  • Je-li dárkový poukaz vystaven na konkrétní pobyt, řídí se změny tohoto pobytu Všeobecnými podmínkami prodeje TRAVEL FAMILY s.r.o.
  • Pokud je hodnota objednaných služeb vyšší než cena na Dárkovém poukazu, uhradí obdarovaný rozdíl v ceně cestovní kanceláři TRAVEL FAMILY s.r.o.
  • Pokud je cena objednaných služeb nižší, než hodnota Dárkového poukazu, rozdíl se ze strany TRAVEL FAMILY s.r.o. nevrací.
  • Dárkový poukaz můžete použít pouze k nákupu zájezdů a cestovních služeb z katalogů CK Travel Family, a to od všech našich značek: Vítkovice Tours, Viamare, VTT, Kovotour Plus. Poukaz není možné vyměnit za hotovost nebo jiné finanční kompenzace.
  • Dárkový poukaz je možno uplatnit pouze jednorázově.
  • Dárkový poukaz můžete uplatnit pouze jednorázově, a to na jakékoli pobočce CK Travel Family, při telefonické i internetové objednávce (poukaz nám zašlete poštou nebo e-mailem). Nejpozději do data platnosti uvedeného na dárkovém poukazu.
  • Vybírat můžete z dárkových poukazů, které aktuálně nabízíme.

Nabídka motivů dárkových poukazů:

Náhled Dárkový poukaz - vánoce

Dárkový poukaz - vánoce A

Náhled Dárkový poukaz - vánoce

Dárkový poukaz - vánoce B

Náhled Dárkový poukaz - léto

Dárkový poukaz - léto A

Náhled Dárkový poukaz - léto

Dárkový poukaz - léto B

Náhled Dárkový poukaz - srdce

Dárkový poukaz - srdce A

Náhled Dárkový poukaz - srdce

Dárkový poukaz - srdce B

Náhled Dárkový poukaz - relax

Dárkový poukaz - relax


pdf  Zavolejte nám 596 664 040


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje