Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

GALISSAS

 • Kód produktu: GR-4000GA
 • K pláži: 200m
 • Pláž do 200 m:
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Syros, Galissas Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt Viamare

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem


  • Klidné prostředí

  • V blízkosti pláže

  • Soukromí

 • Poloha

  Dvě vilky, které tvoří harmonický celek, se nacházejí v klidném prostředí asi 200 metrů od pláže a 100 metrů od autobusové zastávky.

 • Vybavení a služby

  V zahradě najdete bazén, kde jsou lehátka a slunečníky.

 • Ubytování

  Ve vilkách jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, studia a apartmány. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně elektrického vařiče a ledničky), sprchovým koutem, WC, TV, telefonem, klimatizací, terasou nebo balkónem. Apartmány mají jednu samostatnou ložnici a obývací část se dvěma dalšími lůžky, některé jsou mezonetového typu, pouze na vyžádání.

 • Pláž

  Dlouhá písečná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je vroubená tamaryšky a je tak velmi dobře chráněna před větry zvanými meltemi. Pláž byla oceněna modrou vlajkou EU. Jsou zde kabinky na převlékaní, sprcha, toalety, dětské a volejbalové hřiště, pronájem slunečníků a lehátek, vodní sporty. Na druhé straně výběžku je pláž pro ty, kteří dávají přednost koupání bez plavek.

 • Vzdálenosti

  Pláž: cca 200 m

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  2-3 lůžka
  bez stravy

 • Shrnutí

  Pohodlné ubytování s bazénem, v klidném prostředí, v blízkosti pláže s dobrým dosahem ostatních služeb.

 • Poznámka

  Ceny jsou orientační a mohou se měnit v závislosti na ceně letecké přepravy.

  Povinná pobytová taxa - výše poplatku se liší v závislosti na typu ubytování a řídí se jeho oficiální kategorií:
  0,50 € za pokoj a noc pro studia/apartmány všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely“

  Poplatek je účtován za celý pokoj/studio/apartmán, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  Letenku Praha - Paros - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, 10x nebo 11x ubytování, strava dle popisu

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den

 • Ceny jsou kalkulovány

  1.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Syros

Syros

Ostrov Syros nebo také Sýra je skalnatý ostrov souostroví Kyklady. Ostrov Syros je správním a kulturním centrem Kyklad a hlavní město ostrova Ermopolis je jedním z nejkrásnějších měst Řecka. Ostrov Sýros byl obydlen již v letech 3000 let před Kristem, archeologické vykopávky zde odkryly nálezy z kykládské civilizace. Objevy z této doby si můžete prohlédnout v hlavním městě ostrova Syros v Archeologickém muzeu v Ermopolis.

Ermopolis je nádherné město. Je to největší město souostroví Kyklady, je to pro Řecko velmi významný přístav a z lodi vypadá se svými dvěma pahorky jako antické divadlo. Na jednom pahorku hlavního města Syrosu Ermopolis je katolická část města Anó Sýros a na druhém pahorku je pravoslavná část města Vrontádo. Centrální náměstí se skvělými stavbami je také pozoruhodné. Hlavní město ostrova Syros bylo vyhlášeno národní historickou památkou Řecka. Více o ostrově Syros


Viamare nabízí ubytování v živé vesničce Galissas. V Galissás najdete nejlépe chráněnou pláž na ostrově Sýros. Okolo jsou taverny, obchod a malé penzióny. Na druhé straně zálivu je proslulá pláž Armeós, která je rájem nudistů. Do hlavního města ostrova Syros Ermopolis se dostanete velmi snadno místní autobusovou linkou asi za 20 minut. Můžete si tak užívat procházek po tomto krásném městě. Více o Galissas na ostrově Syros

Na ostrově Syros rozhodně navštivte městečko KEA. Je zde proslulá Hora mlýnů. Naleznete zde okolo 25 větrných mlýnů, honosnou radnici z roku 1903 a Archeologické muzeum v Kea, kde jsou nálezy ještě z doby mínojské. Poblíž města je lev z 6. stol. př.n.l., který je vytesán do skály.


Z ostrova Syros pochází věhlasný skladatel a hráč na bouzuki Markos Vamvakáris. Byl velkým propagátorem rembétiky, kterému se říká řecké blues. Hraje se často právě na bouzouki. Řekové si Vamvakárise velice cení a v centru hlavního města ostrova Syros Ermopolis naleznete jeho bustu.

Galissas

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje