TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

FILOXENIA

 • Kód produktu: GR-3600FI
 • K pláži: 300m
 • Pláž do 300 m:
 • Do centra: 150m
 • Letiště: 15km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Santorini, Perrisa Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Garance, Pobytové, Produkt Viamare
Doprava Letecky
Stravování Bez stravování
Ubytování Studio 2(+0) / Studio 2(+0)

Cena za 1 osobu od 12 490 Kč 16.990 Kč Sleva -26% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem


  • Rodinná atmosféra

  • Soukromí

  • Milý personál

 • Poloha

  Rodinný apartmánový hotel se 2 budovami a bazénem je doslova schovaný ve vilové zástavbě. Příjemnou atmosféru okolo bazénu vytváří barevné květiny, 2 vzrostlé stromy a keře. Na pláž se dostanete po místních komunikacích asi za 4 minuty. Vedle studií stojí obchod s potravinami.

 • Vybavení a služby

  V hotelu je recepce, venkovní bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky, Wi-Fi v prostoru recepce a bazénu. U hotelu je místo k zaparkování.

 • Ubytování

  Jednoduše vybavená 2lůžková studia jsou v 1. patře a přízemí. Z přízemí je výhled na bazén a ostatní studia. Balkóny v patře směřují do okolní zástavby, na pohoří Mesa Vouno a bazén. Součástí vybavení je sprcha, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a stropní ventilátor. Klimatizace a sejf jsou za příplatek. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

 • Stravování

  Bez stravování. Možnost dokoupení kontinentální snídaně.

 • Pláž

  Krásná a dlouhá pláž s černým hrubším pískem a kamínky je vzdálena cca 300 m. Můžete si zde pronajmout slunečníky a lehátka, provozují se zde vodní sporty. Pláž získala ocenění modrá vlajka EU. Na pláž navazují další pláže jako Perivolos a Agios Georgios. Pláž Kamari je snadno přístupná lodním taxíkem.

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  2 lůžka
  bez stravování

 • Shrnutí

  Ubytování v klidném prostředí, výborná poloha s pohodlným přístupem k pláži a do centra. Rodinná atmosféra.

 • Vzdálenosti

  Pláž: cca 300 m.
  Centrum: cca 150 m.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 0,5 € za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Santorini - Praha včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x ubytování, služby zástupce CK

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby
  klimatizace na pokoji - 6 €/den - platba na místě
  bezpečnostní trezor na pokoji - 5 €/den - platba na místě

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Santorini

H1 (Úvod)

Santorini

Text do banneru (perex Úvod)

Vše o řeckém ostrově plném kostelíků s modrými kopulemi

Název záložky O destinaci

O Santorini

H2 (3 důvody proč)

3 důvody, proč si Santorini zamilujete

3 důvody proč - důvod 1

Zářivě bílé domky i kostelíky s modrými kopulemi

3 důvody proč - důvod 2

Nádherné západy slunce v Oia

3 důvody proč - důvod 3

Pláže unikátně zabarvené do červenočerna

Popis

Santorini

Santorini (také Théra) je tím nejkrásnějším ostrovem jižních Kyklád v Egejském moři. Ostrov je oblíbenou a často vyhledávanou destinací Řecka. Návštěvníky láká svou atmosférou plnou romantiky, ale také svou jedinečností.

Santorini je pozůstatkem původního ostrova Strongylé, který byl rozmetán do okolí mohutnou sopečnou erupcí, která se zde odehrála před více než 3000 lety a jedná se tedy vlastně o pozůstatek kráteru sopky, která se po tomto výbuchu zhroutila do moře. Tato erupce dala vzniknout známé legendě o bájné Atlantidě, která se zde měla nacházet a náhle zmizela pod hladinou moře. Díky svému vulkanickému původu je ostrov hornatý a téměř bez vegetace, ale scenérie a unikátní prostředí, které ostrov nabízí, jen tak někde jinde nenajdete.

Nejen původ ostrova, ale i jeho dnešní podoba, to jsou největší lákadla Santorini. Města a vesničky plné bílých domů s modrými okenicemi, kostelíky a zvonice s modrými kopulemi a klikaté uličky plné strmých schodišť vybízejí k romantickým procházkám. Nádherné a široké pláže jsou plné barev s průzračnou vodou. A v neposlední řadě jsou tu úchvatné výhledy na okolí celého ostrova spojené s nezapomenutelnými západy slunce.

Hlavním a nejrušnějším městem je Fira (Thira), která uspokojí veškeré požadavky návštěvníků. Je zde mnoho obchůdků s různým sortimentem, výběr z místních restaurací a taveren a také bary a noční kluby. Dalším a asi nejznámějším městečkem Santorini je Oia, městečko plné řecké architektury s domky vystavěných vysoko na skalách. Neméně atraktivní je i městečko Imerovigli.

Pláží na Santorini nalezneme hned několik a každá z nich má své jedinečné kouzlo. Mezi ty nejvyhledávanější patří Kamari s tmavými oblázky, Perissa s až černými oblázky, Perivolos se stejně barevnými kamínky, Agios Georgios a dále unikátní pláže jako Rudá pláž (Red Beach) a Bílá Pláž (White Beach). Každá pláž nabízí zázemí pro odpočinek, ale i pro aktivnější trávení dovolené. Nedaleko městečka Oia můžeme najít pláž Paradisi, která svým černým pískem a větrným podmínkám vybízí k surfování.

Svou jedinečnost si ostrov udržuje i tím, že zde nenajdete žádné rozlehlé hotelové komplexy, ale útulná a romantická ubytování s rodinou atmosférou.

Kam na dovolenou - karta (stručný popis des./let.)

Ostrov krásných pláží

Perrisa

H1 (Úvod)

Perrisa

Název záložky O destinaci

O letovisku

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje