TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

ORFEAS

 • Kód produktu: GR-3601OF
 • K pláži: 200m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 20m
 • Letiště: 7km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Santorini, Kamari Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Garance, Pobytové, Produkt Viamare
Doprava Letecky
Stravování Bez stravování
Ubytování Apt. 2(+2/0)

Cena za 1 osobu od 13 990 Kč 17.890 Kč Sleva -22% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  1. V blízkosti pláže
  2. Vířivka na střeše ubytování
  3. Příjemné prostředí

 • Poloha

  Apartmány se nacházají ve dvou budovách postavených v tradičním kykládském stylu přímo v v centru letoviska. K pláži Kamari a promenádě se dostanete pohodlně doslova za pár minut. Nedaleko je i autobusová zastávka a minimarket.

 • Vybavení a služby

  Najdete zde recpeci, bar s pozezením a venkovní jacuzzi s lehátky.

 • Ubytování

  Prostorné apartmány jsou v prvním patře a mají ložnici s manželským lůžkem a obytnou kuchyň, kde je rozkládací gauč (pro 2 děti). Apartmány mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci, TV, bezbečnostní trezor a Wi-Fi. Balkóny jsou orientovány do zadního traktu s výhledem na bazén vedlejšího hotelu a místní zástavbu. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

 • Pláž

  Oblázokvá pláž s tmavým sopečným pískem je vzdálena cca 200 metrů a doporučujeme boty do vody.

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  2-4 lůžka
  bez stravování

 • Shrnutí

  Velmi dobře vedené apartmány se snadným přistupem k pláži a promenádě.

 • Vzdálenosti

  Pláž Kamari: cca 200 m
  Pobřežní promenáda: cca 200 m

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 0,5 € za apartmán a noc. Poplatek je účtován za celý apartmán, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Santorini - Praha včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x ubytování, služby zástupce CK

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Santorini

H1 (Úvod)

Santorini

Název záložky O destinaci

O Santorini

H2 (3 důvody proč)

3 důvody, proč si zamilujete Santorini

3 důvody proč - důvod 1

Santorini je nejkrásnější ostrov jižních Kyklád, který je velmi oblíbený. Návštěvníky láká svojí atmosférou plnou romantiky, ale také svou jedinečností.

3 důvody proč - důvod 2

Každá pláž je svým způsobem jedinečná a má svoje kouzlo. Jsou zde pláže s černým i červeným pískem a oblázky. Oblíbené jsou i nezapomenutelné západy slunce.

3 důvody proč - důvod 3

Santorini proslulo úžasnými a unikátními výhledy na okolí celého ostrova. Nejznámější je městečko Oia s domky vystavěnými vysoko na skalách.

Popis

Santorini

Santorini (také Théra) je tím nejkrásnějším ostrovem jižních Kyklád v Egejském moři. Ostrov je oblíbenou a často vyhledávanou destinací Řecka. Návštěvníky láká svou atmosférou plnou romantiky, ale také svou jedinečností.

Santorini je pozůstatkem původního ostrova Strongylé, který byl rozmetán do okolí mohutnou sopečnou erupcí, která se zde odehrála před více než 3000 lety a jedná se tedy vlastně o pozůstatek kráteru sopky, která se po tomto výbuchu zhroutila do moře. Tato erupce dala vzniknout známé legendě o bájné Atlantidě, která se zde měla nacházet a náhle zmizela pod hladinou moře. Díky svému vulkanickému původu je ostrov hornatý a téměř bez vegetace, ale scenérie a unikátní prostředí, které ostrov nabízí, jen tak někde jinde nenajdete.

Nejen původ ostrova, ale i jeho dnešní podoba, to jsou největší lákadla Santorini. Města a vesničky plné bílých domů s modrými okenicemi, kostelíky a zvonice s modrými kopulemi a klikaté uličky plné strmých schodišť vybízejí k romantickým procházkám. Nádherné a široké pláže jsou plné barev s průzračnou vodou. A v neposlední řadě jsou tu úchvatné výhledy na okolí celého ostrova spojené s nezapomenutelnými západy slunce.

Hlavním a nejrušnějším městem je Fira (Thira), která uspokojí veškeré požadavky návštěvníků. Je zde mnoho obchůdků s různým sortimentem, výběr z místních restaurací a taveren a také bary a noční kluby. Dalším a asi nejznámějším městečkem Santorini je Oia, městečko plné řecké architektury s domky vystavěných vysoko na skalách. Neméně atraktivní je i městečko Imerovigli.

Pláží na Santorini nalezneme hned několik a každá z nich má své jedinečné kouzlo. Mezi ty nejvyhledávanější patří Kamari s tmavými oblázky, Perissa s až černými oblázky, Perivolos se stejně barevnými kamínky, Agios Georgios a dále unikátní pláže jako Rudá pláž (Red Beach) a Bílá Pláž (White Beach). Každá pláž nabízí zázemí pro odpočinek, ale i pro aktivnější trávení dovolené. Nedaleko městečka Oia můžeme najít pláž Paradisi, která svým černým pískem a větrným podmínkám vybízí k surfování.

Svou jedinečnost si ostrov udržuje i tím, že zde nenajdete žádné rozlehlé hotelové komplexy, ale útulná a romantická ubytování s rodinou atmosférou.

Kam na dovolenou - karta (stručný popis des./let.)

Ostrov krásných pláží

Kamari

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje