Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

PRINCESS TIA

 • Kód produktu: GR-4812PT
 • K pláži: 350m
 • Pláž do 400 m:
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Samos, Balos Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt Viamare

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Přímo u pláže
  • Rodinna atmosféra
  • Příjemné prostředí

 • Poloha

  Rodinný hotel stojí pod skalnatým útvarem, bezprostředně u krásné oblázkové pláže na okraji vesničky Balos. Svou architekturou dokonale zapadá do místní přírody.

 • Vybavení a služby

  V okolí vilky je udržovaná zahrada s bazénem, dětským hřištěm a barem, kde si můžete dopřát i malé občerstvení a zmrzlinu.

 • Ubytování

  Dobře vybavená prostorná dvoulůžková studia jsou v přízemí nebo prvním patře. Pro dítě do 13 let lze vyžádat přistýlku. Některá studia se dají propojit a vznikne tak ubytování i pro větší rodinu či přátele (čtyři až šest lůžek). Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), stropním ventilátorem, klimatizací (za příplatek), TV a sejfem. Z prostorných balkónů je krásný výhled na moře.

 • Vzdálenosti

  od pláže: cca 20 m.
  od centra Balosu: cca 350 m.

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  2-3 lůžka
  bez stravování

 • Shrnutí

  Velmi příjemné ubytování v bezprostřední blízkosti pláže a v klidném prostředí jižního pobřeží ostrova Samos.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 0,50 € za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours) Viamare, transfery.

  Transfer, který je součástí ceny zájezdu, není hrazen pokud je námi zajištěno zapůjčení vozidla po celou dobu pobytu (za aktuální cenu) a přistavení/odstavení na letišti. Následně je z ceny zájezdu (bez ceny zapůjčení vozidla) odečteno 3060,- na osobu.

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/ooba/den
  klimatizace: cca 6 €/den (platba na místě)
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Samos

Neopakovatelné scenérie ostrova Samos se vám na dlouho vryjí do paměti. Celé pobřeží ostrova je poseté překrásnými plážemi. Na jihu najdete převážně písčité pláže, na severu zase ty pokryté oblázky. Vybírat můžete z rušných a perfektně vybavených pláží, ale objevíte tu i zapadlejší plážičky, které vám poskytnou více soukromí. V oblíbeném letovisku Votsalakia si užijete koupání pod nejvyšší horou Kerkis (1 434 m n. m.).
Hlavní město Samos si až do dnešních dnů zachovalo svůj tradiční starobylý ráz, podobně jako Pythagorion, jehož úzké a klikaté uličky vás zavedou do malebného přístavu. V tradiční přístavní restauraci si dopřejete sklenku vína Samos Nectar, nejlepšího sladkého muškátového vína na světě, a vydáte se k Eupalinovu tunelu. Tento 1 036 m dlouhý akvadukt jen kousek za městem je opravdovým technickým zázrakem antické doby. Nejvzácnější památkou ostrova však zůstává Heraion, kde leží pozůstatky mohutného chrámu bohyně Hery.

Balos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

 • Na skoro půl kilometru dlouhé oblázkové pláži si vždycky najdete svoje ideální místečko a budete si tu užívat ničím nerušený relax.
 • Okolní kopce a skaliska se zakusují až do průzračně čistého moře, které vám mezi červnem a zářím nabídne ideální teplotu pro koupání.
 • Malebnou osadu ještě nestihly zaplavit hotelové komplexy a místní vymazali ze svých slovníkůu slova stres a shon.
Balos je malá, tichá osada na jižním pobřeží ostrova Samos obklopená kopci a skalisky, která se zakusují až do průzračně čistého moře. Největší předností letoviska je vedle překrásné pláže i všudypřítomný klid.
Památky i centra vodních sportu byste tu hledali marně, za to si na prostorné oblázkové pláži vždycky najdete svoje ideální místečko a budete si užívat ničím nerušený plážový relax. V Balosu najdete jen pár taveren a dva bary, abyste po koupání měli kde posedět. Za zábavou a nákupy ale budete muset jinam, třeba do Karlovassi. Jen 15 km vzdálené univerzitní městečko vám nabídne téměř neomezený výběr klubů a diskoték.

Počasí

V letních měsících šplhá rtuť teploměru pravidelně nad hranici 30 °C. Užívat si tu budete dlouhá, suchá a horká léta s minimem srážek a oblohou bez mráčků. Bezchybné počasí nenarušují ani silné větry, protože je ostrov chráněn hornatým masivem.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje