Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

POSEIDON

 • Kód produktu: GR-0805PO
 • K pláži: 150m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 150m
 • Letiště: 6km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Kefalonie, Lassi Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Garance, Neexportovat do XML prodejcům (VIA,VTT), Pobytové, Produkt Viamare
Doprava Letecky
Stravování Bez stravování
Ubytování Studio 2(+0) - Apollo / Studio 2(+0) - Anastasia / Studio 2(+0) mez. - Aleca / Apartmán 2(+2) - Margarita / Apartmán 2(+3/2) - Rosa / Apartmán 2(+2) - Koukla

Cena za 1 osobu od 19 690 Kč 21.390 Kč Sleva -8% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Pro rodiny s dětmi
  • Ubytování v zahradě
  • Klidné prostředí

 • Poloha

  Příjemná vilka stojí ve svahu přímo nad malou zátokou na okraji Lassi. Dům obklopuje dobře udržovaná zahrada s trávníkem, květinami a stromy. Příjezdová cesta zde končí a tak se dá předpokládat klid i v hlavní sezóně. Po dlážděném chodníku se dostanete k brance a odtud pak po schodech k nejbližším plážím. Přímo u branky jsou útesy ideální ke šnorchlování. V blízkém okolí jsou další krásné pláže letoviska Lassi, např. Gradakia, Mediterrane, kde je možné si pronajmout slunečníky a lehátka. Taverny, kavárny a obchody jsou ve velmi dobrém dosahu přímo v městečku. Nedaleko je i zastávka místní dopravy, která Vás za pár minut doveze do hlavního města Argostoli, které je vzdáleno asi 1 km.

 • Ubytování

  Ze zastíněných balkónů a teras je okouzlující výhled na moře a poloostrov Palliki. Naleznete zde komfortně zařízená a útulná studia a apartmány. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem nebo kuchyní (s vařičem, ledničkou, základním nádobím, toustovačem a varnou konvicí), WC, sprchou nebo vanou, klimatizací a Wi-Fi (v zahradě před vilou, bez záruky). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).
  Každé studio a apartmán má vlastní jméno.

  Apartmán Koukla
  Apartmán až pro čtyři osoby se nachází v přízemí a z vydlážděné, částečně zastíněné terasy, která je vnořená do svahu, je pěkný výhled do dobře udržované zahrady a na moře. Apartmán má dvě dvoulůžkové ložnice oddělené dveřmi a obývací kuchyň. Obě ložnice i kuchyň jsou průchozí.

  Apartmán Rosa
  Velmi prostorný apartmán až pro pět osob, největší v domě, se nachází ve druhém patře. Apartmán má dvě dvoulůžkové ložnice, malý obývací pokoj s možností přistýlky (gauč pro dítě do 15 let) a velkou kuchyň. Z velkého rohového balkónu je nádherný výhled na moře a od balkónu sousedního apartmánu Margarita jej odděluje odstranitelná přepážka (vhodné pro spřátelené rodiny).

  Apartmán Margarita
  Velmi prostorný apartmán až pro čtyři osoby se nachází ve druhém patře. Apartmán má dvě dvoulůžkové ložnice a velkou kuchyň. Z velkého rohového balkónu je nádherný výhled na moře a od balkónu sousedního apartmánu Rosa jej odděluje odstranitelná přepážka (vhodné pro spřátelené rodiny).

  Mezonetové studio Aleca
  Dvoupodlažní studio pro dvě osoby má dvě terasy, obě s okouzlujícím výhledem na moře a do zahrady. V přízemí je kuchyně, odkud se po vestavěném schodišti dostanete do útulné ložnice v prvním patře.

  Studio Anastasia
  Menší, roztomilé studio pro dvě osoby (manželská postel) je v prvním patře. Ze zastíněného balkónu je nádherný výhled na moře.

  Studio Apollo
  Je to vlastně malý domeček pro dvě osoby (manželská postel), který naleznete ve třetím patře na střeše domu. Má prostornou terasu s překrásným výhledem na moře.

 • Výběr konkrétního čísla pokoje

  Jednotlivé studia a apartmány jsou blíže popsány v odstavci výše.

 • Pláž

  V blízkém okolí jsou krásné pláže letoviska Lassi, kde je možné si pronajmout slunečníky a lehátka. Přímo pod zahradou jsou útesy ideální pro šnorchlování.

 • Vzdálenosti

  od malé pláže: cca 150 m.
  od pláže Gradakia: cca 200 m.
  od centra Lassi: cca 150 m.

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  2-5 lůžek
  bez stravování

 • Shrnutí

  Útulné a pečlivě vedené ubytování s okouzlujícími výhledy. Prostorné, dobře udržované pozemky s květinami a blízkost pláží vytvářejí z tohoto ubytování velmi atraktivní možnost pro Vaši dovolenou na ostrově Kefalonie.

 • Slevy pro děti

  2 DĚTI UBYTOVÁNÍ ZDARMA = 2 děti mají ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer
  1 dítě a 2. dítě do 15 let na přistýlce (3. nebo 4. lůžko) platí pouze 8990 Kč (10/11 nocí). Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 0,50 € za studio/apartmán a noc. Poplatek je účtován za celé studio a apartmán, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování-strava dle popisu, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour)

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
  jednolůžkové studio: od 890 Kč/noc
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

  15x (květen) nebo 19x (říjen) ubytování, strava dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce CK.
  Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžko a na přistýlku (5. lůžko) se u kombinované dopravy neposkytují.

 • Volitelné doplatky u kombinovaných zájezdů

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: 50 Kč/osoba/den
  lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba
  jednolůžkové studio: od 100 Kč/noc

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 20.09.2019

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Kefalonie

Ostrov Kefalonie vás uchvátí rozmanitou krajinou, která připomíná pestrou mozaiku. Ostrovu dominuje pohoří Ainos. Jeho svahy plynule přecházejí v pohádkové písečné nebo oblázkové pláže, které s bílými vápencovými útvary vytvářejí snové barevné kontrasty. Exotická pláž Xi s červeným saharským pískem patří mezi nejkrásnější pláže Kefalonie, stejně jako pláž Myrtos, která se navíc řadí mezi top pláže celé Evropy. Na většině z nich najdete plážové bary a užijete si tu náramné slunění i koupání.
Ve stínu olivových hájů se budete kochat bujnou subtropickou vegetací, prohlédnete si tu vzácné krápníkové jeskyně a mnoho dalších přírodních úkazů. Po koupání můžete navštívit tiché kláštery, v nichž dosud žijí mniši, i zbytky benátských hradů. Nejsevernější přístav ostrova, zachovalé městečko Fiskardo, na vás dýchne atmosférou starých časů. Doporučujeme i romantický výlet lodí třeba na sousední Ithaku nebo na oblíbený ostrov Zakynthos.

Lassi

Zjistěte vše o letovisku v předměstí hlavního města

 • Vybírat si tu budete hned z několika nádherných pláží. Nejproslulejší z nich, Makris Gialos, se může pochlubit i Modrou vlajkou EU.
 • Asi půlhodinová procházka vás zavede až do hlavního města Argostoli. V cíli vás čeká řada pamětihodností, přístav i tržiště.
 • Průzračné moře vám tu odhalí všechny odstíny modré. Od blankytné na březích přes tyrkysovou až po indigo ve velkých hloubkách.
Živé letovisko Lassi na ostrově Kefalonia je vlastně předměstím hlavního města Argostoli a jeho největší předností jsou nádherné pláže. Napočítáte jich tu minimálně pět a tou nejvěhlasnější je beze sporu Makris Gialos. Evropská unie ji každoročně oceňuje prestižní Modrou vlajkou. Další "modrovlajkovou" pláží je Platis Gialos, ale slunění byste měli vyzkoušet i na plážích Kalamnia, Gradakia nebo Kamaluris.
Letovisko Lassi protíná místní komunikace, která vás zavede až do hlavního města. Pěšky je to procházka na půl hodiny, ale sveze vás tam i pravidelná autobusová linka. V Argostoli navštivte přístav a během procházky po pěší zóně prozkoumejte všechny zdejší pamětihodnosti. Zavítejte i na rozlehlou tržnici, kde nakoupíte čerstvé ovoce, zeleninu, ryby a další místní dobroty. Hlavně díky vysoké koncentraci pláží na jednom místě, ale i díky blízkosti hlavního města, je letovisko Lassi vyhledávaným cílem sluncechtivých turistů.

Počasí

Sluncem rozpálené tělo ochladíte v Jónském moři o teplotě obvykle překračující 20 °C. Nejteplejší koupání vás čeká v srpnu. Pokud vám stačí nižší teploty, doporučujeme navštívit letovisko během června nebo července.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje