Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

NORA NORITA

 • Kód produktu: GR-3801NO
 • K pláži: 35m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 2000m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Andros, Batsi Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt Viamare
Doprava Letecky
Stravování Bez stravování
Ubytování Studio 2(+0) / Apt. 2(+2)

Cena za 1 osobu od 32 121 Kč 35.690 Kč Sleva -10% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem


  • V blízkosti pláže

  • Oblíbené

  • Klidné prostředí

 • Poloha

  Vilky stojí u pláže při výjezdu směrem na přístav Gavrio a jsou mezi sebou odděleny místní komunikací.

 • Ubytování

  Vila Norita je menší a modernější a stojí bezprostředně ve svahu nad pláží. Vilku Nora odděluje od vily Norita silnice. Naleznete zde dvoulůžková studia a jeden třílůžkový apartmán (manželská postel + rozkládací lůžko pro dítě). Studia i apartmán jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, prostornou terasou nebo balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, toustovače, kávového setu, základního nádobí a ledničky), klimatizací a Wi-Fi.

 • Pláž

  Přímo pod vilkami je písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody, která bude vyhovovat rodinám s dětmi. Na místě si můžete pronajmout slunečník a lehátky, je zde bohatá nabídka vodních sportů. V okolí je několik klidných pláží. Na vzdálenější pláže je možné dojet z Batsi za poplatek malými čluny (kaiki).

 • Vzdálenosti

  Pláž: cca 20-40 m
  Centrum Batsi: cca 2km

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  2 lůžka
  bez stravy

 • Shrnutí

  Ubytování v bezprostřední blízkosti malé pláže s výhledem na moře ale dal od centra městečka. Klidné prostředí může občas narušit místní doprava.

 • Poznámka

  Ceny jsou orientační a mohou se měnit v závislosti na ceně letecké přepravy.

  Povinná pobytová taxa - výše poplatku se liší v závislosti na typu ubytování a řídí se jeho oficiální kategorií:
  0,50 € za pokoj a noc pro studia/apartmány všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely“

  Poplatek je účtován za celý pokoj/studio/apartmán, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  Letenku Praha - Paros - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, 10x nebo 11x ubytování, strava dle popisu

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 20.9.2019

Interaktivní mapa oblasti

Andros

Andros

Andros - Pokud se chcete dozvědět, kde je dům holubí, tak jak se zpívá ve velmi známé písničce, vydejte se s námi na jeden z ostrovů Kyklad - na jedinečný ostrov Andros.


Máte-li rádi dokonalost, jeďte na ostrov ANDROS. Má vše, co k řeckému ostrovu patří: krásné moře s úchvatnými plážemi, horské vesničky, kde se zastavil čas, údolí plná květin a horských pramenů a starobylé hlavní město s úzkými uličkami a prostornými náměstími, kde vedle sebe stojí nádherné paláce s městskými domy. Ne nadarmo tento ostrov miloval sám bůh Dionýsos. Říká se, že v době jeho slavností netekla z horských pramenů voda, ale víno.


ANDROS je omýván Egejským mořem a v létě je ochlazován větrem ,,meltemi”. Je druhým největším a současně nejsevernějším ostrovem KYKLAD. Jeho rozloha je 380 km2 a má 110 km úchvatného pobřeží. Je hornatý, nejvyšší hora ostrova Andros dosahuje výšky 1003 m. Můžete zde obdivovat nádherné pláže s bílým pískem, malebné vesničky v horách, osady u moře, budovy postavené v egejském stylu, ale i neoklasicistické paláce s kykladskými oblouky plnými květin. Malými stavebními zázraky jsou věžovité holubníky, které Vás upoutají řemeslnou zručností a smyslem pro detail místních stavitelů. Na ANDROSU na Vás dýchne starodávná vznešenost, která vyzařuje jak z jeho domů, tak i z jeho obyvatel. Vše vytváří harmonický celek, který Vám nabídne okouzlení, klid a romantiku. Pozemky od sebe oddělují zídky z břidlice, které neopakovatelným způsobem zdobí místní krajinu.


Ostrov Andros v minulosti proslul chovem bource morušového, který po mnoho let zajišťoval bohatství a prosperitu ostrova. Kvalita zdejšího hedvábí byla známá široko daleko. Bohatství ostrova se projevilo i v kulturní oblasti. Zdejší filozofická škola byla velmi známá a vyučovali zde věhlasní učenci. V této době se ostrov stal i námořní velmocí a s námořnictvím je úzce spjat dodnes. V hlavním městě ostrova ANDROS - CHORA je námořní akademie, kde se vyučili téměř všichni řečtí kapitáni, aby pak vypluli na své cesty do celého světa. Na rozdíl od ostatních ostrovů KYKLAD je ANDROS bohatý na vodní prameny a zeleň. V jeho četných údolích je obrovské množství olivovníků, borovic a ovocných stromů. V malebné vesničce APIKIA se nachází slavný minerální pramen SARIZA, jehož voda je výborná především při léčbě ledvinových potíží. ANDROS je ostrovem mnoha tichých, mnohdy i těžko dostupných klášterů, ve kterých se skrývá bohatství v podobě unikátních byzantských ikon, vyřezávaných oltářů, náboženských relikvií a starých knih.


Na ANDROSU je 99 pláží. K překrásným divokým plážím, na kterých snadno naleznete soukromí, patří např. pláž LIMANAKI s malým kostelíčkem, pláže KAMINAKI, VLYHADA a pláž PIRGOS, která je pojmenována podle benátské věže stojící na skále nad mořem. Na severozápadním pobřeží Androsu jmenujme alespoň pláž ZORKOS, která je ideální pro potápění a pro provozování vodních sportů. Na východním pobřeží leží pak pláž VITALI s pískem a bílými oblázky a na jihovýchodě ostrova budeme jmenovat alespoň pláž GRIAS PIDIMA (Skok staré paní), která je spojena se zajímavou legendou.


ANDROS - CHORA - hlavní město ostrova

Nezapomeňte navštívit toto město, které je skutečnou perlou ostrova Andros a je na něj pyšné celé Řecko. Nachází se na mysu mezi dvěma plážemi. Na konci mysu je malý skalnatý ostrůvek se zbytky benátského hradu. Stavby Chory jsou směsicí kykladského a neoklasicistického stylu. První z nich naleznete v úzkých uličkách a druhý na náměstích s krásnými paláci. Nechybí zde ani obchody, restaurace a kavárny. Jako ostrov s velkou námořní tradicí má Andros - Chora námořní muzeum, velmi významné archeologické muzeum a světoznámé muzeum moderního umění, které při své návštěvě rozhodně nevynechejte. Právě existence tohoto muzea učinila Andros důležitým uměleckým centrem.

Batsi

Zjistěte více o oblíbeném řeckém letovisku

 • V Batsi najdete nejkrásnější pláž Androsu. Jak její název Golden Beach napovídá, je plná zlatavého písku, který přechází v modré moře skvělé na koupání.
 • Batsi tvoří dva vrcholky, z nichž je nádherný výhled na okolí. Po dnech strávených na pláži můžete podnikat procházky po okolní zeleni a kopcích.
 • Letovisko je skvěle vybavené, najdete zde různé obchody i restaurace. Doporučujeme také vyzkoušet místní kuchyni plnou specialit.
Batsi je nejznámějším a nejkrásnějším letoviskem na ostrově Andros. Leží na jeho západním pobřeží přímo u křišťálově čistého moře. Andros patří mezi hornaté ostrovy, na kterých roste spousta borovic, olivovníků a jiných stromů či keřů, čekejte zde tedy úchvatné přírodní prostředí.

Hlavními přednostmi letoviska Batsi je krásná pláž se zlatavým pískem, zelení porostlé stráně poskytující výhledy do širého okolí a perfektní vybavenost. Batsi bude skvělou volbou jak pro cestovatele s menšími dětmi, tak pro páry hledající romantickou dovolenou. Nesmíme zapomenout ani na sportovce, na okolních kopcích a ve zdejších vlnách se rozhodně nebudou nudit.

Počasí

Nejlepší teploty samozřejmě panují v Batsi v letních měsících, především v červenci a v srpnu, kdy se teploty mohou blížit k třicítkám. Skvělé počasí je tady ale také na jaře nebo na podzim. Pokud byste chtěli z Batsi vyrážet za poznáváním krás ostrova Andros, jaro a podzim bude také skvělým obdobím pro návštěvu.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje