TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Rezidence TAGLIAMENTO

 • Kód produktu: IT-00029
 • K moři: 50m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Itálie, Region Veneto, Bibione Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  dvě pětipatrové apartmánové rezidence se nachází cca 100 m od centra Bibione.

 • Vybavení a služby

  výtah, parkoviště, v blízkosti restaurace, obchody, bary, kavárny, pizzerie, zábavní lunapark.

 • Ubytování

  typ 1/A4+1 AP - dvě 2lůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, typ 1/B4+1 AP - ložnice s manželskou postelí a palandou a denní místnost s rozkládacím gaučem, typ 1/A5+1 - jedna 3lůžková ložnice, jedna 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem, vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, TV, balkon. Klimatizace na vyžádání.

 • Sport a zábava

  cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, v blízkosti půjčovna jízdních kol, skútrů a automobilů, tenisové kurty (cca 12 EUR/hod.), minigolf.

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  50 m od písčité pláže Bibione Spiaggia. Vhodná pro děti. Nedaleko psí veřejná pláž - Pluto.

 • Doplňující informace

  cena nezahrnuje poplatek za pobytovou taxu dle místní vyhlášky cca 0,5 EUR/os./den, ručníky a ložní prádlo (lze pronajmout 7 EUR/os.), závěrečný úklid apartmánů hosté provádějí sami, možnost dokoupení na místě za poplatek - typ 1/B4+1 AP - 40 EUR/pobyt, typ 1/A4+1 AP a typ 1/A5+1 - 50 EUR/pobyt, vratnou kauci 100 EUR/apartmán. Pobyt s malým psem na vyžádání možný - 30 EUR/týden. Doplatek za klimatizaci - 35 EUR/týden. V termínu do 25.6. a od 3.9. v ceně plážový servis: 1x slunečník, 1x lehátko, 1x křeslo/apartmán, v termínu 25.6.-3.9. za poplatek 57 EUR/ týden.

 • Slevy pro děti

  Osoba na přistýlce- ZDARMA.

 • Poznámka

  pobytová taxa dle místní vyhlášky cca 0,5 EUR/os./den - platí se na místě, ručníky a ložní prádlo (lze pronajmout 7 EUR/os.), závěrečný úklid apartmánů hosté provádějí sami, možnost dokoupení na místě za poplatek - cca 50 EUR, vratnou kauci 100 EUR/apartmán. Pobyt s malým psem na vyžádání možný - 30 EUR/týden. Doplatek za klimatizaci - 35 EUR/týden. V termínu do 23.6. a od 1.9. v ceně plážový servis: 1x slunečník, 1x lehátko, 1x křeslo/ apartmán, v termínu 23.6.-1.9. za poplatek cca 57 EUR/týden.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, na vyžádání - malý pes (30 EUR/týden), klimatizace (35 EUR/týden) - platba na místě.

Interaktivní mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje