Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Apartmány VYBRANÉ MALINSKA

 • Kód produktu: HR-01115
 • K pláži: 300-1000m
 • Pláž do 300 m:
 • Do centra: 1000-4000m
 • K moři: 300-1000m
Termín
( )
Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Krk, Malinska Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  soukromé apartmány v okolí města Malinska (Malinska, Porat, Vantacici, Sveti Vid).

 • Vybavení a služby

  v blízkosti - restaurace, kavárna, market.

 • Ubytování

  apartmány typ 2(+1) AP - jedna 2lůžková ložnice, denní místnost s možností přistýlky, apartmány typ 4(+1) AP - dvě 2lůžkové ložnice, denní místnost s možností přistýlky, apartmány typ 6(+1) AP - tři 2lůžkové ložnice, denní místnost s možností přistýlky, vždy sprcha a WC, SAT TV, vybavený kuchyň. kout, balkon nebo terasa. Možnost dokoupení klimatizace a přistýlka na pokoji jsou na vyžádání.

 • Sport a zábava

  vyžití dle místní nabídky.

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  oblázková, kamenitá, betonová plata, cca 300-1000 m.

 • Doplňující informace

  přihlašovací poplatek cca 4 EUR/os. - platí se jednorázově na místě. Cena zahrnuje jedno parkovací místo/apartmán.

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Na ceny pro osobu na přistýlce se informujte v CK.

 • Výhody a benefity

  při zakoupení pobytu v termínu do 25.6. a od 27.8. na 7 nocí vám poskytneme mimořádnou slevu 15 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, na vyžádání: klimatizace - 1290 Kč/apartmán/týden, pobyt se psem - 5 EUR/den - platba na místě. .

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Krk

Malinska

Zemědělská a rybářská obec, přístav a oblíbené letovisko Malinska na severozápadním pobřeží ostrova Krku se nachází v širokém stejnojmenném zálivu (zaljev Malinska), 13 km severně od města Krku. Vyniká bohatou vegetací (borové lesy, zahrady, sady).

Ubytování v Malinské
turistický komplex Haludovo - Ribarsko Selov v Malinské, který svého času patřil po architektonické stránce k vynikajícím hotelovým stavbám na celém pobřeží, není v současné době v provozu. Přesto je však hotelová nabídka pestrá. Další možnosti hotelového ubytování nabízí sousední letovisko Njivice.

Koupání v Malinské
Malinska má pláže zčásti z drobných kamínků (doplněné uměle), zčásti je tvoří betonová plata na slunění s upravenými vstupy do vody. Borový les poskytuje ochranu před sluncem. Pláž Rupa byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.

Sport v Malinské
Sportovní rybolov, potápění, jízda na koni, kuželky, minigolf, tenisové kurty, jachting. V září Kvarnerská regata. Možnost pronájmu vodních skútrů. V okolí cyklistické trasy.

Zábava v Malinské
Diskokluby a diskoterasy. Každý rok festival lidových písní a tanců z ostrova Krku (první srpnová neděle), folklor ostrova se pokládá za obzvlášť pozoruhodný.
23. července fešta - lidová slavnost k svátku sv. Apolináře (Sveti Apolinar), patrona Malinské. Fešta Malinská noc (Malinkarska noć) koncem července.

Kultura v Malinské
15.6. - 15.9. akce festivalu Kulturní léto v Malinské (Kulturno ljeto u Malinskoj), hudební a pěvecká vystoupení. Lze navštívit starý františkánký klášter v části zv. Porat (etnofrafická sbírka, lis na olivy, hlaholské památky atd.

Výlety z Malinské
- promenádní přímořská cesta (lungo mare) zvaná Rajská cesta(Rajski put) z Malinské do Njivice 7 km
- Omišalj 14 km
- Krk 15 km
- Dobrinj 10 km
- Výlet lodí do Beli na ostrově Cres nabízejí místní agentury za cca 130 kun
- Trajektový přístav Valbiska pro výlety na ostrov Cres (příp. i Lošinj) - 12 km

Jeskyně Bisurejka

Doprava: VLASTNÍ

Jeskyně Bisurejka je jednou z 27 zpřístupněných jeskyní Chorvatska a jediná v oblasti. Otevřena pro veřejnost byla v roce 1997 a ročně ji navštíví asi 50.000 turistů. Nevyniká svou délkou, ale především svou krápníkovou výzdobou. Své jméno dostala podle legendy, která praví, že v jeskyni byl ukryt poklad pirátů včetně perel. V jeskyni také žije endemitský ráček Krčka špiljska babura, která nežije jinde na světě.


KRK TOUR

Doprava: AUTOBUSEM

Ostrov Krk je jedním z největších chorvatských ostrovů. Míst, která lze zde objevovat je mnoho. Během výletu si prohlédnete městečko Omišalj, kde na Vás čeká ochutnávka domácí rakije. Toto město vyniká zachovalostí svého původního centra. Moderní zástavba je zcela stranou. Další zastávka je v městečku Vrbnik, které se stejně jako Omišalj nachází na strmých útesech, z kterých jsou překrásné výhledy. Ve Vrbniku budete moci ochutnat místní víno zvané Žlahtina, které je považováno za jedno z nejlepších vín Chorvatska. Při výletu se také zastavíte ve vesničce Nerezice, kde se podíváte, jak se dříve vyráběl olivový olej.

Orientační cena: cca 35 EUR/os., děti 4-12 let cca 20 EUR/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář Travel Family. Pořádání výletu negarantujeme.


Panoramatická plavba okolo pobřeží ostrova Krk

Doprava: LODÍ

Několikahodinová plavba na lodi okolo pobřeží ostrova Krku ke Krčskému mostu, zpět k Poratu, kde je zastávka, během níž proběhne tzv. aquashow. Díky tomu, že loď má prosklené podpalubí, lze si detailně prohlédnout podmořské dno. Život v moři navíc blíže přiblíží místní potápěč.

Orientační cena: cca 115 HRK/os., dítě 4-12 let cca 55 HRK/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář Travel Family. Pořádání výletu negarantujeme.


Plavba na ostrov Cres

Doprava: LODÍ

Polodenní lodní výlet na ostrov Cres do starobylého městečka Beli. Při plavbě si budete moci prohlédnout pobřeží ostrova Krk a během zastávky na Cresu se zajít podívat do Ekocentra s ohroženými supi, prohlédnout si vesničku Beli nebo se vykoupat na nedaleké pláži. Na zpáteční cestě se uskuteční tzv. aquashow, během které si budete moci v prosklené kajutě prohlédnout podmořský život.

Orientační cena: cca 170 HRK/os., děti cca 80 HRK/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář Travel Family. Pořádání výletu negarantujeme.


Plavba na ostrov Rab a Pag

Doprava: LODÍ

Celodenní lodní výlet se zastávkou na dvou ostrovech – na Rabu a Pagu. Po odjezdu z přístavu v Krku se vydáte na cestu k ostrovu Rab, prohlédnete si pobřeží ostrůvku Plavnik a následně zakotvíte ve městě Rab, jež je známé svou siluetou čtyř zvonic. Zde je možnost prohlédnout si město s místním průvodcem nebo se vykoupat na jedné z rabských pláží. Poté se budete plavit na ostrov Pag, kde si budete moci prohlédnout nejstarší olivovníky v Evropě, jejichž stáří se odhaduje na 2000 let. Na zpáteční cestě si prohlédnete zalesněné pobřeží ostrova Rab a divoké pobřeží ostrova Krk v okolí Staré Bašky.

Orientační cena: cca 45 EUR/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář Travel Family. Pořádání výletu negarantujeme.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje