Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

904

Informace k mimořádné situaci

Info k mimořádné situaci

Vážení zákazníci,

většina našich poboček zůstává nadále uzavřena.

Od 15. 6. jsou v čase 09:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00 otevřeny tyto pobočky:

  • Praha - Palackého 717/11, Praha 1
  • Praha - Francouzská 229/16, Praha 2
  • Ostrava - Mírové náměstí 3d/519, Ostrava - Vítkovice

30 let jsme tady pro Vás. 30 let Vám poskytujeme služby v oblasti cestovního ruchu a doprovázíme Vás na Vašich dovolených v různých koutech celého světa. Činí nám to velké potěšení. To, že s námi každý rok cestujete a zůstáváte s námi, je pro nás velká satisfakce a motivace naše služby neustále vylepšovat.

Za 30 let jsme překonali různé neočekávané situace, avšak nikdy jsme se nesetkali s úplně zavřenými státními hranicemi a úplným zákazem vycestování mimo území České republiky. Současná situace, které musíme všichni čelit, je velmi nepřehledná, mění se každým dnem a bohužel vůbec nemá oporu v legislativě.

I přes omezený provoz cestovní kanceláře v této mimořádné situaci jsme s Vámi v denním kontaktu, stejně tak jako s partnery v zahraničí, dopravci a dalšími spolupracovníky. Veškerá komunikace s Vámi je nyní dočasně omezena a soustředěna na naši zákaznickou linku a informační email [email protected], které jsou v dnešní době zahlcené. Proto bychom Vás chtěli požádat o trpělivost, snažíme se postupně vyřizovat všechny vaše požadavky a s nimi související administrativní náležitosti.

Klienti, kteří mají zakoupen zájezd s odjezdem v době nouzového stavu, postupně kontaktují naši operátoři. Ostatním požadavkům se budeme věnovat až následně, a to od nejbližších termínů odjezdů po pozdější.

Rádi bychom Vás ujistili, že veškeré dění neustále sledujeme a vyhodnocujeme. V této nepřehledné a každým dnes se měnící situaci, Vám doporučujeme vyčkat, jak se situace vyvine. Abychom zvýšili Váš komfort mít možnost operativně reagovat na vývoj situace, zavedli jsme možnost bezplatné změny zájezdu až 21 dní před odjezdem.

Věříme, že se situace v brzké době zklidní, a že i tuto situaci společně zvládneme a najdeme pro Vás řešení, které Vám bude vyhovovat.

Přejeme Vám a Vašim blízkým v tomto nelehkém období zejména zdraví a pevnou vůli stávající situaci co nejlépe zvládnout.

Děkujeme za pochopení, Vaši trpělivost i slova podpory. Vážíme si toho.
Váš tým TRAVEL FAMILY

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje