VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

476

Máme pro vás nový katalog Jadran 2018

Nový katalog Jadran 2018

Stejně jako každý rok, i letos jsme pro vás připravili kompletní nabídku letních zájezdů na Jadran.

Jadran 2018 - icon

Prolistujte si náš nový katalog Jadran 2018, ať už v tištěné podobě, nebo on-line, a představte si sami sebe na své další dovolené u moře: šumění mořských vln, sůl ve vlhkých vlasech, slunce vás šimrá na obličeji přes krempu slamáku. Děti se koupou a hrají si s oblázky na břehu. Procházky a nicnedělání. Dobré jídlo a večer sklenka vína ve světle zapadajícího slunce. Prostě pohoda.


Dovolená 2018 - icon

Stejně jako v předešlých letech uděláme maximum proto, aby vaše dovolená co nejvíce naplnila všechny vaše představy. Ať už jedeme sami, ve dvou, s rodinou, nebo s partou přátel. Vydejte se s námi na pobřeží slunného Chorvatska, Černé Hory, nebo Itálie a vychutnejte si tamější prostředí plnými doušky.


Novinky pro sezónu 2018

Pro sezónu 2018 jsme pro vás připravili spoustu báječných novinek:

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje