VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

45

Hotel VARAŽDIN se změnil v hotel Katarina

Oblíbený hotel VARAŽDIN prošel rozsáhlou rekonstrukcí a proměnil se v hotel KATARINA, aby vám mohl nabídnout ještě lepší služby!

Nabídku ubytování ve městě SELCE a okolí najdete zde.

Tento hotel se nachází na okraji města Selce, necelých 200 metrů od pláže a centra města. Nabízí krytý bazén a každé ráno se podává snídaně formou bufetu.

Hotel Katarina poskytuje jednoduše zařízené pokoje se satelitní TV, koupelnou s vanou a soukromým balkonem s výhledem na Středozemní moře nebo do parku.

Vedle hotelu Katarina se nachází komplex se 2 venkovními bazény, bary a restauracemi. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma.

hotel selce, varazdin, katarina

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje